Přehled dílů

13
alternative text

Exekuce (1/13)

Kuneš je dočasně mimo službu a přivydělává si jako soukromé očko. Rohan buduje nový vyšetřovací tým v Ústí.

alternative text

Operace Ofsajd (2/13)

Kuneš se zabydluje v Ústí a současně řeší svoji bezútěšnou finanční situaci. Společně se svými kolegy se snaží proniknout do prostředí ústeckých neonacistů.

alternative text

Echt gold (3/13)

Na smetišti je nalezena mrtvola fotbalisty Šlapka. Hlavní podezřelý ale spáchá sebevraždu, a tak se vyšetřování stáčí jiným směrem.

alternative text

Hrdinové nepracují (4/13)

Željkův bratr Drago je zraněný při přepadení transportu peněz. Nezpochybnitelným králem detektivů se stává Mácha se svojí originální vyšetřovací metodou.

alternative text

Útulek doktora Knechta (5/13)

Patolog Knecht je nezvěstný. Kriminalisté jsou ale naplno zaměstnáni vyšetřováním ohořelého těla na kališti. Jejich síly směřují k záchraně jediného živého svědka.

alternative text

Sardinky (6/13)

Po bouřlivém večírku na nákladní lodi vyplaví Labe mrtvolu ženy. Kuneš s Lupínkem sice dostihnou loď těsně na hranicích, ale hlavní podezřelý jim uprchne.

alternative text

Bubáci (7/13)

V Ústí přetrvává stav nebezpečí. Uprchlý podezřelý z vraždy cizokrajné ženy je konečně nalezen, ale s igelitovým pytlem na hlavě a bez života.

alternative text

Trefa do Tlustého (8/13)

Politik Tlustý a jeho syn jsou nalezeni mrtví. Z trezoru se navíc ztratí značný finanční obnos. Jedná se pouze o rodinnou tragédii nebo o dvojnásobnou vraždu?

alternative text

Kebab Aleppo (9/13)

Exploze zabije majitele kebabu a těžce zraní jeho neteř. Motivem může být touha zabránit lásce mezi muslimkou a Čechem. Nelze ani vyloučit pomstu ústeckého dopravního podniku.

alternative text

Ahoy Sázavo (10/13)

Léto je v plném proudu a tak i Kuneš vyráží na výlet. Během neplánovaného vyšetřování vraždy si najde čas i na dovolenkové milostné vzplanutí.