S Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem do Benátek a po stopách proslulého milovníka žen Giacoma Casanovy (2005). Režie M. Kučera

Z psychiatrické léčebny v Bohnicích uprchl muž, který o sobě tvrdí, že je legendární milovník Giacomo Casanova. Pokud se nevrátí, hrozí sestřičky v léčebně stávkou. Je proto nutné Casanovu urychleně najít. Casanova se podle dostupných informací uchýlil do Benátek, svého rodného města a také místa, kde prožil valnou většinu svých milostných dobrodružství. Najít Casanovu v úzkých uličkách a spleti kanálů nebude vůbec snadné, ale nakonec se to přece jen podaří. Proč se ale vracet rychle zpět do Čech, když jsou Benátky tak krásné a v doprovodu muže, jakým je Casanova, je budete mít možnost vidět ze zcela jedinečné perspektivy. Další díl z neotřelého cestopisu Letem světem, kterým provázejí Oldřich Kaiser a Jiří Lábus.

Oldřich Kaiser, Jiří Lábus a Zeměkoule, to jsou pro diváky České televize nerozlučně spjaté pojmy, které však nyní dostávají zcela jiný rozměr: z někdejšího fiktivního televizního studia se dva svérázní cestovatelé vydávají s dokumentární kamerou do nejrůznějších exotických míst skutečné zeměkoule a se svými nevšedními zážitky nás budou v tomto vysílacím čase pravidelně seznamovat. Přejme jim tedy šťastné cesty!

Stopáž28 minut
Rok výroby 2005
 ST 4:3
ŽánrDokument