Přerostlé děti, nevrlí prarodiče a vyčerpaná hlava rodiny. Pokus o poslední rodinnou slezinu prostě nemůže skončit jinak než fiaskem.
Režie: Tomáš Pavlíček. Scénář: Tomáš Pavlíček, Lucie Bokšteflová. Hrají: Ivana Chýlková, David Vávra, Jana Synková, Jan Kačer, Tereza Voříšková a další.
Chata na prodej

Komedie o setkání tří generací jedné rodiny během dušičkového víkendu. Matka (I. Chýlková) s otcem (D. Vávra) chtějí prodat starou rodinnou chatu, pro kterou už nemají uplatnění. Těsně před podpisem smlouvy s novým majitelem matka o prodeji začne pochybovat a chce na chatě strávit ještě jeden poslední víkend, a to nejlépe s celou rodinou. Jakkoliv se otci takový nápad ani trochu nezamlouvá, matce se celou akci pomocí drobných intrik a citového vydírání přece jen podaří uskutečnit. Na cestu po rodinných hrobech, která má vyvrcholit návštěvou chaty, se tak vydávají všichni – nemocemi sužovaný děda (J. Kačer), který už je duchem víc nepřítomen než přítomen, energická a nekompromisní babička (J. Synková), která chatu upřímně nesnáší, věčně opilý syn (J. Strejcovský), který uštěpačně komentuje dění kolem sebe, v Německu žijící dcera (T. Voříšková), která se ocitla v podivné životní krizi, aniž by přesně tušila, co je vlastně její příčinou. A samozřejmě ničím nezaujatý otec a matka, která se snaží tlumit všechny spory, neshody a dávné křivdy dřív, než se rozhoří naplno. Na chatu přijede dceřin mlčenlivý životní partner (M. Pitthan), jinak prototyp úspěšného muže, synova svérázná slovenská expřítelkyně (J. Bárdosová) a vlezlý soused Pepa (V. Kopta)...

Napište nám