Premiéra čtvrté řady cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a Klára Nevečeřalová radí majitelům s výchovou domácích mazlíčků. Režie J. Mádle

Obsah dílu

Přehrát vše
Pes

Štěněcí Gigi

V dnešním dílu uvidíte devítiletou Sofí, nejmladší účastnici našeho pořadu, a její štěně Gigi, fenku zlatého retrívra. Gigi se sžívá s novou rodinou. Sofí potřebuje zjistit, jak ji co nejlépe a nejrychleji odnaučit štěněcí zlozvyky. Gigi svoji malou majitelku příliš neposlouchá, a hlavně pojídá výkaly. Nejen svoje, ale i ty po divokých zvířatech, která se prohánějí po okolí a očividně jí nadmíru voní. Ruda se snaží vysvětlit, že Gigi je hravé štěně, které se všemu učí. Sofí by měla dodržovat pořadí zadávání pokynů a také zkusit fenku naučit sadu základních povelů. Přidání krmné dávky by mělo vyřešit problém s výkaly.


Kočka

Zaujatý Ďupka

Herec Martin Sochor je často vytížen svojí hereckou prací v divadle, a když se vrátí domů, kocour Ďupka mu pomočuje jeho osobní věci. Je snad kocour nějak zaměřený speciálně na svého majitele? Klára se domnívá, že Martin by měl nechat kocoura vykastrovat, aby Ďupka nedonesl domů na člověka přenosné choroby. Měl by také do dveří nainstalovat kočičí dvířka a pořídit Ďupkovi čip na jejich otevírání. I dnes se přesvědčíme, jak měsíční snažení majitelů domácích mazlíčků dopadlo.


Stopáž31 minut
Rok výroby 2020
 P ST AD HD
ŽánrMagazín