Premiéra druhé řady cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a Klára Vodičková radí majitelům s výchovou domácích mazlíčků. Režie: I. Macharáček, J. Mádle a R. Petrenko

Obsah dílu

Přehrát vše
Kočka

Agresivní Flíček s Gigim

Paní Světlana z Mostu bydlí u svých kocourů Flíčka a Gigiho, jak sama správně říká. Ti se mezi sebou neustále perou. Gigi si chce hrát, ale Flíček vrací hru agresivním útokem. Dospělo to dokonce do fáze, že Gigi z nekonečných útoků onemocněl kožní chorobou, která ho mohla stát život. Světlana se bojí rozhodnutí, že jeden kocour musí pryč. Pro Kláru tedy zajímavý, ale hodně těžký úkol. Kupodivu však přišla na to, že mezi kocoury vlastně žádný problém není. Stačí, aby se vybouřili.


Pes

Tvrdohlavý Gentleman

Roztomilý psíček s elegantním jménem Gentleman dělá společnost páníčkovi, který je upoután na invalidní vozík a žije spolu se svým otcem ve Dvoře Králové. Gentleman štěká na všechno a na všechny. Zároveň se bojí jakéhokoli prudkého pohybu. Na procházce vždy vyhledá útočiště na vozíku v klíně u svého pána. Ten by ho rád používal jako asistenčního psa, ale bez Rudovy pomoci to v tuto chvíli není reálné. Ruda určitě na strašpytlíka něco vymyslí. Ovšem z Gentlemana v jeho věku už asistenční pes nebude.


Stopáž31 minut
Rok výroby 2017
 P ST AD HD
ŽánrMagazín