Vyprodanou pražskou O2 Arénu rozezpívaly známé hity populární rockové megaskupiny v čele s Petrem Jandou a celou řadou hostů.

Legendární rocková skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl vystoupila na velkém koncertu v pražské O2 areně 9. prosince 2017. Kapela tak oslavila 55 let své existence a přišla jí poblahopřát řada zpěváků a kamarádů. Skupina, která vznikla v roce 1963, je právem označovaná za zakladatele české rockové hudby. Po famózním debutovém albu Želva dokázala fanoušky fascinovat přes půl století. Během této doby vydala 20 studiových alb, desítky výběrových alb. Odehrála více jak 7 000 koncertů a v roce 2017 překvapila všechny nebývalou show v O2 areně.

Na koncertě s Olympikem vystoupili bývalí členové Pavel Chrastina, Ladislav Klein, František Ringo Čech, ale zazpívat si staré písničky přišla i dcera Petra Jandy Marta, Petr Kolář, Milan Peroutka, Richard Krajčo nebo Michal Malátný.

Petr Janda, vůdčí osobnost Olympiku, rockový zpěvák, skladatel, kytarista, jedna z největších legend v historii české populární hudby, oslaví 2. května 2022 osmdesáté narozeniny.

Napište nám