38 minut

16. března 2020
Obsah dílu
Chybička za miliardu II. — Škrtli škrty — Družba na Bajkalu
- Zpravodajství
- Aktuální publicistika
- Ekonomické zpravodajství a publicistika
- Společenská publicistika
- Politická publicistika
- Společnost
- Politika
- Právo
- Ekonomika
Části dílu
00:55
Chybička za miliardu II.
Největší restituční kauza, o které jsme už dvakrát vysílali, se rozvíjí do stále nových souvislostí. K lukrativním pozemkům po Bečvářově statku v Praze se dostali vlivní zákulisní hráči v čele s Tomášem Hrdličkou a Romanem Janouškem. Dnes vám ukážeme, jak se domlouvali na ovlivňování úředníků, kteří rozhodovali o vydání pozemků. Před soudem stojí tři úředníci z pozemkového úřadu. Natáčely reportérky Jana Neumannová a Adéla Paclíková.
16:51
Škrtli škrty
V říjnu jsme varovali před dopady vládních škrtů na organizace, které pomáhají závislým. Sbírají použité jehly v parcích, dávají drogově závislým hygienický materiál a starají se o to, aby se mezi nimi nešířily infekční choroby. Vedle toho poskytují terapeutické služby lidem s různými závislostmi jako je alkoholismus, gamblerství a další. Hrozilo, že jejich činnost může skončit nebo bude výrazně omezena. Po naší reportáži se však nejhorší scénář podařilo odvrátit. Sledoval reportér Ondřej Golis.
26:43
Družba na Bajkalu
Padesátikilometrovým pochodem před zamrzlé Bajkalské jezero připomněla skupina Čechů památku generála Sergeje Vojcechovského. Ruskému šlechtici, který spojil velkou část svého života s Československem, a nakonec zahynul v sovětském gulagu, odhalili na místě jeho posledního odpočinku pomník, což je v ruských poměrech stále obtížnější. Jejich sibiřskou pouť sledoval Tomáš Vlach.
Stopáž37 minut
23. března 2020
Přehled dílů
908 přehratelných
Stopáž44 minut
13. října
Kyberválka — O šelmách a lidech — Vítejte ve Včelákově
Poslední vysílání 17. 10. 2025 na ČT1
Stopáž39 minut
6. října
Nestačilo!
Poslední vysílání 10. 10. 2025 na ČT1
Stopáž42 minut
29. září
Když Kos zpívá — Černá jízda
Poslední vysílání 3. 10. 2025 na ČT1
Stopáž27 minut
22. září
Byznys s bolestí
Poslední vysílání 29. 9. 2025 na ČT1
Stopáž43 minut
22. září
Pomoc na dno — Jak řídíš, tak žiješ
Poslední vysílání 26. 9. 2025 na ČT1
Stopáž43 minut
15. září
Roky a miliardy — Ukradená budoucnost — Vášně na Vltavě
Poslední vysílání 19. 9. 2025 na ČT1
Stopáž41 minut
8. září
Za červenou linií — Nad Tatrou se blýská — Jeden z padesáti
Poslední vysílání 12. 9. 2025 na ČT1
Stopáž43 minut
1. září
Sekyra na Smíchově — Chyba Cermat — Papírová hradba
Poslední vysílání 5. 9. 2025 na ČT1
Stopáž43 minut
23. června
Milovický úklid — Počítání zajíců — Kde je Krakonošovo
Poslední vysílání 27. 6. 2025 na ČT1
Stopáž43 minut
16. června
Danajský dar II — Na jedno použití
Poslední vysílání 20. 6. 2025 na ČT1