
11. října 2015 12:00
Část: Pavel Bělobrádek (KDU – ČSL), vicepremiér, předseda strany; Petr Fiala (ODS), poslanec, předseda strany
Obsah dílu
Hazard ve sněmovně. S čím vším dnes koalice a opozice hazarduje? Duel vicepremiéra a předsedy KDU-ČSL Pavla Bělobrádka a šéfa ODS Petra Fialy. Co má umět lékař a jak se má chovat k pacientům? Hosty náměstek ministra zdravotnictví Josef Vymazal a prezident České lékařské komory Milan Kubek.
Části dílu


-jednání PS PČR
-uprchlická krize


-lékařské atestace
-odchody lékařů do zahraničí

Přehled dílů

9. listopadu 13:05
Nová vláda, nová drahota. Co pohání inflaci? Hosty člen bankovní rady centrální banky Jakub Seidler a bývalý viceguvernér Miroslav Singer.

9. listopadu 12:00
Nová sněmovna, staré manýry. Jde to i jinak? Diskuse Radka Vondráčka z ANO, Víta Rakušana ze STAN, Libora Vondráčka ze Svobodných a Jana Bartoška z KDU-ČSL.

2. listopadu 13:05
Více peněz pro všechny. Kde je vzít? - 2. část — Jmenování ministrů. Co smí prezident?

2. listopadu 12:00
Více peněz pro všechny. Kde je vzít?

26. října 13:05
Předávání moci. Jak dlouho potrvá? - 2. část — Čína útočí. Ustojí evropský autoprůmysl nové rány?

26. října 12:00
Předávání moci. Jak dlouho potrvá?

19. října 13:05
Řez do daňové soustavy. Jak by měl vypadat a komu by pomohl? Hosty sociolog Daniel Prokop a ekonomka Markéta Malá.

19. října 12:00
Trojvládí na obzoru - 1. část

12. října 13:05
Třináct stran ve sněmovně. Je to šťastné číslo? - 2. část — Zadlužený stát. Komu to vadí?

12. října 12:00
Třináct stran ve sněmovně. Je to šťastné číslo? - 1. část



