
3. července 2011 13:06
Část: Úvod
Obsah dílu
Jiří Besser — Jan Andruško — Pavel Hanuš — Pavel Strnad — Matthew Stillman — Ludmila Claussová — Michal Mejstřík — Jiří Bartoška
Části dílu
Hosté pořadu: Jiří BESSER /nestraník za T0P09/, ministr kultury; Lubomír ZAORÁLEK /ČSSD/, místopředseda strany; Jan ANDRUŠKO, generální ředitel TV NOVA; Pavel Hanuš, vedoucí projektu digitalizace ČT; Pavel STRNAD, producent, předseda Asociace producentů v audiovizi
Hlavní témata: podmínky pro filmaře v ČR, zákon o kinematografii, investiční pobídky pro filmaře; spory o reklamu na obrazovce ČT, měnící se mediální a audiovizuální trh, financování českých filmů z výnosů z reklamy v komerčních televizích
Hlavní témata: podmínky pro filmaře v ČR, zákon o kinematografii, investiční pobídky pro filmaře; spory o reklamu na obrazovce ČT, měnící se mediální a audiovizuální trh, financování českých filmů z výnosů z reklamy v komerčních televizích
Přehled dílů
1. června 13:05
Zaseknuté dálnice. Proč se nestaví? Hostem generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic Radek Mátl.
1. června 12:00
Bohatý občan, bohatý stát. Proč to neplatí? Diskuse místopředsedů Sněmovny Jana Skopečka a Karla Havlíčka, poslance Radima Fialy a předsedy NRR Mojmíra Hampla.
25. května 13:05
Dostatek energie. Kde ji vzít? Hostem jaderná inženýrka Dana Drábová.
25. května 12:00
Světový mír. Kdo by jej nechtěl? Diskuse ministra zahraničí Jana Lipavského, poslance Jiřího Kobzy, europoslankyně Nikoly Bartůšek a bývalého eurokomisaře Pavla Teličky.
18. května 13:05
České dráhy. V jaké jsou kondici? Hostem předseda představenstva Michal Krapinec.
18. května 12:00
Nikdo nechce válku, každý ji chce vyhrát. Diskuse senátorky Miroslavy Němcové, europoslankyně Kateřiny Konečné, poslankyně Věry Kovářové a exministryně Jany Maláčové.
11. května 13:05
Black-out a Česko. Co vydrží elektrická síť? Hostem předseda představenstva České přenosové soustavy Martin Durčák.
11. května 12:00
Velmoci a Evropa. Diskuse europoslanců Alexandra Vondry a Jana Farského, poslance Radka Vondráčka a senátora Roberta Šlachty.
4. května 13:05
Kdo platí daně a kdo ne? Hostem generální ředitelka Finanční správy Simona Hornochová.
4. května 12:00
Kdo vydělává na cenách jídla a energií? Diskuse ministrů Marka Výborného a Lukáše Vlčka, poslance Patrika Nachera a ekonomky Markéty Šichtařové.