Chce všechno – nestíhá nic. Chce se zamilovat – neví do koho. Chce zpomalit – neví jak. Koprodukční slovensko-český film, který vedle Ceny ministra kultury na MFFDM Zlín 2005 získal i řadu dalších významných ocenění.
Hrají: Z. Šulajová, M. Majeský, M. Křen, A. Ferenczy a další. Scénář a režie K. Šulajová

Filmový příběh studentky Zuzany je mozaikou reálných a snových situací, do nichž se mladá hrdinka zaplétá ve své snaze získat ze života co nejvíc. Chce studovat, chce prožít a vychutnat velké lásky, chce vydělat spoustu peněz, aby si mohla zařídit byt, chce uspořádat vztahy s rodiči, chce se nadýchat atmosféry vysněné Paříže… Chce všechno a hned. Ale nestíhá. Nestíhá školu, ztroskotávají její vztahy s přáteli a milenci, ztrácí kontakt s otcem, neví nic o své matce, skutečná Paříž se jí rozplývá do prchavých snů. Jediným kontaktem s reálným zázemím jejího minulého, současného i budoucího života je staromódní a trochu excentrická babička Eržébet. Ona jí postupně odkrývá možná východiska z bludného kruhu, v kterém Zuzana nesmyslně utíká za svým štěstím a přitom stojí na místě jako veverka v otáčecí klícce.

Koprodukční slovensko-český film je režijním debutem scenáristky Kataríny Šulajové. Hrají v něm Zuzana Šulajová, Ivan Romančík, Mikuláš Křen, Anna Ferenczy a další. V malé roli se naposledy před kamerou objevil i klasik slovenské kinematografie Martin Hollý. Film byl oceněn Cenou diváka na MFF Bratislava 2004, Cenou ministra kultury na MFFDM Zlín 2005, Cenou O.Hofmana v Ostrově 2005 a Cenou studentské poroty na MFF Pécs 2005.

Hrají: Z. Šulajová, M. Majeský, M. Křen, A. Ferenczy a další. Scénář a režie K. Šulajová

Napište nám