Fenomenální komik Felix Holzmann v hlavní roli střihového zábavného pořadu, kde v legendárních scénkách nebude chybět ani jeho přihrávač František Budín (2003). Dále účinkují: I. Janžurová, F. Maurer, H. Vondráčková, E. Pilarová, N. Urbánková, K. Gott, W. Matuška a další. Připravili: M. Maršálková, J. Štěpánek, M. Veselý a A. Berková

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Felix Holzmann se svým nenapodobitelným humorem řadí mezi legendy televizní zábavy. V tomto střihovém pořadu si diváci mohou připomenout jeho scénky a skeče, které pobaví, jak říká Marek Eben v úvodu pořadu, „dělníky, rolníky i pracující inteligenci“.

Málokterá lidská profese vyžaduje tak důkladnou a precizní přípravu jako profese komika. Když se pak publikum prohýbá smíchy při lehounce plynoucí konverzaci, vůbec si neuvědomuje, jak je to pracně vydobytý úspěch a dosáhne ho jen málokdo. Jeho dlouholetým spolupracovníkem, kterého známe hlavně díky scénkám jako: „V restauraci“, „Na lavičce“, „Kvíz“, „Ukulele“, byl František Budín, který se narodil přesně před 95 lety.

* 8. 7. 1921

† 13. 9. 2002


Stopáž43 minut
Rok výroby 2003
 ST 4:3
ŽánrZábava