Archiv chatů:

Ve čtvrtek 14. dubna 2016


Ve čtvrtek 7. dubna 2016


Dnes můžete chatovat s Markem Pavlíkem, který byl jediným hrdinou, jenž nepotřeboval motivovat, ale zklidnit a uzemnit. Jeho mentorem byl vědec, přednosta lékařské fakulty a katolický kněz Marek Orko Vácha. Po odvysílání pořadu vám oba rádi odpoví na otázky.

Ve čtvrtek 17. března 2016


Na chatu si dnes můžete psát s psychologem a koučem Bohuslavem Jägerem a naší hrdinkou Ladislavou Ondráčkovou. Cesta paní Laďky byla velmi náročná, ptejte se, řekne vám to sama.

Ve čtvrtek 10. března 2016


Hosty dalšího chatu budou hrdina příběhu Daniel Kužela a lektorka a trenérka komunikace Ivana Bystroňová. Na vaše otázky budou odpovídat tradičně ihned po skončení pořadu.

Ve čtvrtek 3. března 2016


Po odvysílání dnešního dílu vám zodpoví vaše otázky kouč Rostislav Honus a také náš hrdina Tomáš Ovčáček, který je již v Austrálii.

Ve čtvrtek 25. února 2016


Dnes máte opět možnost klást otázky pro moderátora pořadu Jana Mühlfeita, který bude po odvysílání pořadu na chatu spolu s hrdinkou dnešního dílu Andreou Hermovou.

Ve čtvrtek 18. února 2016


Na vaše otázky bude odpovídat Jan Lačňák. Jeho velkým tématem byly potlačované emoce. Lásku, kterou nedostal v dětském domově, neumí projevit své rodině, byť ji uvnitř cítí. Jakou neplechu nám v životě dělají potlačené emoce se můžete ptát psycholožky Simony Weiss.

Ve čtvrtek 11. února 2016


Dnes máte možnost položit otázku na chatu Lence Jiráčkové, která pracovala s našimi odborníky nejdéle, téměř 9 měsíců. Na chatu s ní bude její první koučka Renata Angelo. Jak těžkou a bolestnou cestou si prošla Lenka?

Ve čtvrtek 4. února 2016


Dnes se na chatu ptejte koučky a terapeutky Markéty Pešťákové, která pracovala s Pavlem Makaloušem. Posílejte rovněž otázky pro Pavla. Rád vám odpoví na vše, co při práci na sobě musel měnit a co ho nejvíce překvapilo.

Ve čtvrtek 28. ledna 2016