Příběh italského skladatele Antonia Vivaldiho ve velkolepé 3D multimediální show autora projektu Michala Dvořáka z vyprodané pražské O2 Arény z 10. června 2015

Vivaldianno je unikátní 3D koncertní show postavená na barokní hudbě se soudobým zvukem a rockovou energií. Autorem projektu byl hudebník a producent Michal Dvořák. Autorem libreta hudebník, scénárista a dramaturg Tomáš Belko. Pod obrazové ztvárnění celého koncertu se podepsal uznávaný japonský výtvarník, režisér a animátor Kosuke Sugimoto.

Velký orchestr klasického i art-rockového obsazení s uznávanými zahraničními sólisty je umístěn na pódiu mezi velkoformátové přední a zadní projekce, které společně s propracovaným light designem a nejmodernějšími technologiemi umocňují ojedinělý trojrozměrný hudební zážitek.

Koncert s použitím hudby A. Vivaldiho, W. A. Mozarta, F. Kreislera, M. Dvořáka a J. Janoucha připomíná životní situace barokního skladatele, z jehož tvorby dodnes žije na jevištích především houslový koncert Čtvero ročních dob.

Napište nám