Tipy na účesy pro ženy i muže (2008)

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Už jste byli v přípravách na letošní jaro u kadeřnice či kadeřníka? Ne? Tak to jste udělali dobře, protože další pokračování magazínu bude téměř celé věnováno novým trendům v účesové tvorbě. Uvidíte, jak budou vypadat nové střihy a účesy pro letošní jaro a léto, a také získáte řadu cenných rad.

Pozveme vás na French Inspiration Show, která se konala ve Veletržním paláci Praze, kde vám představíme špičkové francouzské kadeřníky v akci. V reportáži z show nazvané Hairmix vám ukážeme, co zase umí sekce českých kadeřníků Haute Coiffure Française.

Krom toho se dozvíte mnohé o trendových barvách pro vaše nové jarní střihy a účesy, o tom, jak má vypadat trendový účes pro pány, a rovněž uvidíte zajímavé extravagantní umělecké líčení v show Damiena Dufresne.

Díl věnovaný účesovým trendům doplní také tři přehlídky. Jako první vám ukážeme inspirační kolekci OP Prostějov Profashion, v reportáži ze zahraničí se zaměříme na módní metalický vzhled v tvorbě návrhářů světových jmen a na závěr se pokocháte kolekcí španělského návrháře Manuela Odriozoly, nazvanou Massai, kterou představil na Mezinárodních veletrzích módy Styl a Kabo v Brně.

Stopáž22 minut
Rok výroby 2008
 ST
ŽánrMagazín