Magazín pro všechny, kteří chtějí vypadat jinak (2008)

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Další díl magazínu Móda – Extravagance – Manýry nabídne všem a zvláště těm, které by se rády dostaly na přehlídková mola, obsáhlou reportáž z prestižní modelingové soutěže pro začínající modelky Elite Model Look, která proběhla v Praze.

Hned v následující reportáži se naopak setkáte s českými supermodelkami, které se už ve světě proslavily, například Tereza Maxová, Helena Houdová, Pavlína Pořízková, Linda Vojtová a další. V krátkých rozhovorech připomenou svoji práci a také se od nich dozvíte, proč podpořily charitativní projekt Petry Němcové Kalendář Supermodels 2008, o kterém jste v našem pořadu už slyšeli.

Těm, které si myslí, že jim do krásy modelek něco chybí, poradíme ve staronové rubrice Co s tím jednu z mnoha možností, jak se jim přiblížit.

Závěr magazínu bude patřit velké reprezentativní přehlídce Jablonex Group 2008, nazvané Čtyři roční období, na které čeští návrháři Boris Hanečka, Pavel Jevula, Daniela Flejšarová a Eva Janoušková – tedy E.daniely – a Beata Rajská představí svoje modely ve spojení s jabloneckou bižuterií.

Stopáž22 minut
Rok výroby 2008
 ST
ŽánrMagazín