Letem módním světem: Inspirace pro všední den i odvážné experimenty – Rozhovory s předními návrháři – Trendy z oblasti životního stylu (2008).

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V dalším – v letošním roce třetím – pokračování módního magazínu se doslova a do písmene podíváme na zoubek několika známým a slavným návrhářům, přesněji řečeno jednomu návrháři a dvěma návrhářkám…

První z nich bude Natali Ruden. U ní si v krátkých ukázkách připomeneme její autorské přehlídky od roku 2003 a současně vám představíme její poslední kolekci, která byla inspirována magickým kouzlem a historií Prahy.

Druhou návrhářkou bude Helena Fejková, jejíž tvorbu i ji samotnou představíme v krátkém portrétu s ukázkami přehlídek z let minulých. Ovšem nejvíce pozornosti věnujeme jejím modelům na letošní rok, které budou doplněny třemi kolekcemi, inspirovanými tvorbou španělského architekta Antonia Gaudího.

Za posledním návrhářem se podíváme až do Paříže. Bude jím John Galliano, který svojí poslední přehlídkou, inspirovanou japonským prostředím, připomněl, že u firmy Christian Dior už pracuje celých deset let.

Stopáž22 minut
Rok výroby 2008
 ST
ŽánrMagazín