Letem módním světem: Inspirace pro vyznavače klasiky i odvážných experimentů – Rozhovory s předními návrháři – Trendy z oblasti životního stylu (2006)

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Možná jste si v magazínu Móda – Extravagance – Manýry v průběhu posledních týdnů všimli několika změn. Nejen to, že se objevily nové rubriky, ale i nové předěly mezi reportážemi, změnily se také barvy. A to ještě není všechno, další novinky přijdou… ale to zase příště…

V dalším vydání magazínu zůstaneme především na domácí půdě, protože ještě pořád máme co ukazovat z Mezinárodních veletrhů módy Styl a KABO v Brně. Takže tentokrát se budeme v rubrice SOUTĚŽ MÓDNÍCH TVŮRCŮ obsáhlou reportáží věnovat prestižní soutěži Top Styl Designer, která v tomto ročníku proběhla v mezinárodním obsazení. Uvidíte všech osm finálových kolekcí mladých návrhářů ze Slovenska, Maďarska a samozřejmě z České republiky. Na konci pořadu v rubrice NÁVRHÁŘSKÉ NADĚJE se pak dozvíte, kdo se stal vítězem celé soutěže. A nejen to…

I když brněnské veletrhy mají pořád co nabízet, přece jen nám to nedá, abychom seděli jenom doma, a po dlouhé době se v našem magazínu vypravíme taky na opačnou stranu zeměkoule než býváme zvyklí, a to tentokráte do samotného hlavního města Ruska. A v tak neobvyklém místě jako je moskevský Kreml budeme svědky MÓDNÍ PŘEHLÍDKY Julie Dalakian, která je považována za jednu z nejlepších návrhářek v Rusku.

A v úplném závěru vás v rubrice PŘIPRAVUJEME pozveme ke sledování dalšího vydání našeho magazínu, kdy stále ještě zůstaneme na veletrzích módy.

Stopáž23 minut
Rok výroby 2006
 ST 4:3
ŽánrDokument