Letem módním světem: Inspirace pro vyznavače klasiky i odvážných experimentů – Rozhovory s předními návrháři – Trendy z oblasti životního stylu (2006)

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Nebyl by módní magazín Móda – Extravagance – Manýry módním magazínem, kdybychom v něm nenavštívili tři pro nás velmi důležitá města módy, a to New York, Paříž a samozřejmě neskromně přidáme i Prahu.

V New Yorku vám představíme hvězdu newyorské módní scény Zaca Posena, a to návštěvou jeho inspirativní přehlídky Jaro 2005. Nahlédneme nejen na ni, ale i na samotného talentovaného návrháře očima slavné české topmodelky Karolíny Kurkové.

Z New Yorku se mávnutím kouzelného proutku přeneseme do Evropy, a to přímo na přehlídky Vyšší odborné školy oděvního návrhářství a Střední průmyslové školy oděvní v Praze, kde nám studenti představí své seminární práce, ve kterých se nechali inspirovat slavnými módními značkami a domy. Za mnohé jmenujme třeba DIOR a Valentino.

V poslední reportáží Vás pak zavedeme do Paříže za mistrem svého oboru, návrhářem luxusních ženských bot Christianem Louboutinem.

Stopáž23 minut
Rok výroby 2006
 ST 4:3
ŽánrDokument