Letem módním světem: Inspirace pro vyznavače klasiky i odvážných experimentů – Rozhovory s předními návrháři – Trendy z oblasti životního stylu

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Zatímco luxusní značky oblečení a renomované módní domy mají svá tradiční sídla v Paříži, Miláně či New Yorku, hlavním centrem plavkové módy je již po řadu let Brazílie. Dokonalým střihem a atraktivním provedením patří plavky brazilských návrhářů k nejlepším na světě, což potvrdila i nedávná kolekce Davida Azulaye.

Na česko-rakouském přechodu Hatě se o velikonočním víkendu konal v nově otevřeném módním centru maraton přehlídek. Představily se na nich kolekce světových módních značek, přinášejících oblečení pro nejrůznější příležitosti.

Když se Američan Jeremy Scott vydal před několika lety z Kansasu zkusit štěstí do Paříže, hned od počátku šokoval tamější módní znalce svou neotřelou tvorbou, plnou fantazie, vzdoru a touhy postavit se jakýmkoli pravidlům a konvencím. Dnes je jeho značka na výsluní a Jeremy Scott proniká se svým osobitým stylem také do dalších uměleckých oblastí.

Stopáž23 minut
Rok výroby 2004
 P ST
ŽánrDokument