Jiří Langmajer, Zuzana Kanócz a Stanislav Majer v hlavních rolích kriminálního seriálu pátrají po sériovém vrahovi. Dále hrají: M. Donutil, Z. Kajnarová, P. Batěk, J. Štěpánková, M. Dlouhý, F. Němec, R. Holub a další. Scénář P. Hudský. Kamera M. Šec. Režie J. Strach

Policii se podaří díky sledování Kováře (M. Zahálka) najít i mladíka Rychteru (M. Holý) a propojit tak případ zavražděného soudce Matuly s únosem Kovářové (P. Tenorová). Oba případy mají společného jmenovatele, a tím je Klíma. Nezaměstnaný Brňan, který zastřelil soudce Matulu a poté ještě v soudní síni spáchal sebevraždu. Klíma je totiž podle výpovědi Rychtery pravděpodobně i muž, který odvedl Kovářovou z diskotéky a stojí za jejím únosem. Alena Kovářová stále žije, což ale policie zatím netuší. Objeví ji dva náhodní slovenští zlodějíčci v opuštěném domě v lese, ale jejich společná cesta z tohoto nebezpečného místa dostává záhy velmi dramatický spád. Napínavé okamžiky zažívá zdravotní sestra Martina (K. Janečková), které stále chodí domů další a další investiční mince. Doslova „do nebe“ překvapený je i farář z Malé Čisté, který odhaluje zdroj svých sluchových halucinací – v odkryté podzemní kryptě nachází ztracenou sochu madony s dítětem.

Expert na symboly, kterého policisté navštíví, ztotožňuje způsoby smrti všech zavražděných s výjevy obrazu Hieronyma Bosche – Poslední soud.

Stopáž61 minut
Rok výroby 2015
 D ST AD HD
ŽánrSeriál 15+