Test


Detektory kouře

23. 10. 2018

Domácí detektor kouře nás může varovat před počínajícím požárem a zachránit majetek, nebo i život. Jsou tyto přístroje spolehlivé? Testující vyzkoušeli třináct modelů.

Autor reportáže: Tereza Hellerová


Smetany ke šlehání

16. 10. 2018

Kdo už doma vyráběl šlehačku ze smetany, dobře ví, že na konci šlehání nemusí vždy být jen hebký a nadýchaný kopec správně tuhé hmoty. Máme kvalitu šlehačky skutečně v rukou jen my, nebo záleží i na tom, jakou smetanu ke šlehání použijeme? Test dvaadvaceti výrobků připravili redaktoři časopisu dTest.

Autor reportáže: Dáša Horká


IPL epilátor

9. 10. 2018

Reklamy na domácí epilační přístroje slibují bezbolestné odstranění chloupků, jejich zjemnění, ale hlavně to, že postupně přestanou i růst. Je to pravda? Jak efektivně zvládají tyto přístroje boj s chloupky, prověřili redaktoři časopisu dTest.


Sůl

2. 10. 2018

Jaký je rozdíl mezi solí himálajskou, mořskou a obyčejnou kamennou? Solí všechny stejně? Je dobré si i za sůl připlatit, nebo je jedno, jakou v kuchyni použijeme? Test devatenácti vzorků připravili redaktoři časopisu dTest.

Autor reportáže: Dáša Horká


Slim pračky

25. 9. 2018

Když máme v koupelně málo místa a nevejde se nám tam pračka klasické velikosti, můžeme sáhnout po tzv. slim pračce, tedy užší variantě. Je to ale dobrá volba? Perou, máchají a ždímají stejně dobře jako klasické velké pračky? Test 14 modelů připravili redaktoři časopisu dTest.

Autor reportáže: Tereza Hellerová


Vysavače

18. 9. 2018

I když jsou na trhu stále starší vysavače s příkonem i nad 2000 W, nové modely už musí být mnohem úspornější. Jaké jsou ale jejich výkony? Ze stovek testovaných nových vysavačů, vybrali redaktoři časopisu dTest třicet čtyři vzorků, dostupných na našem trhu.

Autor reportáže: Dáša Horká


Prací gely

11. 9. 2018

Pokud pereme vlněné nebo jemné prádlo doma, chce to šetrnější zacházení, jinak se může stát, že se třeba skvrn už nikdy nezbavíme, nebo ze svetru velikosti XL bude spíš svetřík pro panenku. Jak účinné jsou speciální gely a vyplatí se je nakupovat? Test jednadvaceti výrobků připravili redaktoři časopisu dTest.

Autor reportáže: Tereza Hellerová


Chia semínka

4. 9. 2018

O chia semínkách se poslední léta mluví jako o superpotravině. Zaslouží si takové označení a jsou v nich opravdu jen samé zdraví prospěšné látky? Test čtrnácti vzorků připravili redaktoři časopisu dTest.

Autor reportáže: Dáša Horká


Mozzarella

5. 6. 2018

Mozzarella je bezesporu jedním z nejpoužívanějších sýrů v italské kuchyni. Jaké druhy mozzarelly na trhu najdeme, čím se liší a jak chutnají? To zajímalo redaktory MF Dnes. Do testu nakoupili dvanáct vzorků.

Autor reportáže: Tereza Hellerová


Kočárky „golfové hole“

29. 5. 2018

Kočárek by měl být pohodlný jak pro děti, tak pro rodiče. Zároveň ale musí být bezpečný. Jestli kočárky na trhu splňují oba požadavky, zajímalo redaktory časopisu dTest. Z mezinárodního testu vybrali čtrnáct modelů dostupných na našem trhu.

Autor reportáže: Dáša Horká


Vyhledávání v archivu reportáží