Řidič avie srazí uprostřed lesa cyklistku Danu Kalinovou, místní učitelku. Vyšetřovatelé se domnívají, že nejde o nehodu, ale o vraždu. Jediným svědkem je malý chlapec, který si však své tajemství nechává pro sebe. Kriminální seriál České televize. Hrají: J. Zadražil, M. Stránský, L. Vaculík, V. Kratina, B. Kodetová, B. Kohoutová, V. Polívka, Z. Vejvodová, J. Gvera, J. Šesták, K. Loydová, Š. Chovanec, K. Burianová a další. Scénář M. Bezouška. Kamera A. Šopov. Režie J. Hřebejk

A jsou tu zpět! Plzeňští vyšetřovatelé v čele s plukovníkem Karlem Drtinou (L. Vaculík), zkušeným kapitánem Tomášem Karasem (J. Zadražil) a Viktorem Knappem (M. Stránský). Režie kriminálního seriálu se ujal letošní jubilant J. Hřebejk. Neobvyklé příběhy jsou plné záhad a napětí a způsobují i rozpory mezi vyšetřovateli. Záhadné a složité případy se promítají i do osobních životů kriminalistů.

Uprostřed lesa srazí avie místní učitelku – Danu Kalinovou. Vyšetřovatelé se domnívají, že nejde o pouhou nehodu, ale o vraždu. Mezi podezřelé patří i její exmanžel, doktor Kalina. Ale i on je záhy zavražděn. Co spojuje obě vraždy?

Stopáž57 minut
Rok výroby 2015
 D ST AD HD
ŽánrSeriál 15+