Ztracená města
21. 6. 2026
Polsko bylo jako další země východní Evropy okupováno Sovětským svazem. Jeho vojáci tady působili téměř padesát let a zanechali po sobě základny i celá města. Některá z nich se dlouhá léta považovala za ztracená. Pátrat po takových místech vyrazil Jan Řápek.








