Magazín zahraničních zajímavostí

Obsah dílu

Přehrát vše
Maroko

Maroko

V rytmu marockých tónů se ponoříme do mořských vln. Skupinka mladých sportovců vyrazila do této nádherné země, protože toužili po exotice a dobrodružství. Všechno se jim splnilo, i když místy to nešlo úplně podle plánu.

videoMaroko
...
video video

Maroko

Mapa

USA

Objektiv osobně

Náš kolega ve Spojených státech Martin Řezníček má hudbu rád, na festivaly ale vytížený zpravodaj České televize poslední roky nemá ani pomyšlení. Skloubit náročnou práci a rodinu v cizí zemi není vždy jednoduché. Jak tráví volný čas? Pro Objektiv připravil speciální prázdninový díl rubriky Objektiv osobně.

videoObjektiv osobně
...
video video

Objektiv osobně

Mapa

Španělsko

Kanárské ostrovy

Představte si, že zavřete oči, ukážete prstem na mapě, sbalíte tašky a vyrazíte naslepo na označené místo. I tak může vypadat život člověka, který k své práci nepotřebuje nic jiného než počítač a připojení k internetu. Lucie Radová nás teď vezme na Kanárské ostrovy, kde natočila reportáž o tom, jak se mladým nomádům z Česka a ze Slovenska v exotické destinaci žije.

videoKanárské ostrovy
...
video video

Kanárské ostrovy

Mapa

Indie

Severní Indie na motorce

Každou neděli vám už 28 let tento cestovatelský magazín nabízí pestrou směs reportáží z celého světa. Exotické destinace, dobrodružství, zajímavé příběhy. Mnohokrát to vše najdeme v jediné reportáži. Jako v té následující. Severní Indie na motorce. Právě teď.

videoSeverní Indie na motorce
...
video video

Severní Indie na motorce

Mapa

Stopáž32 minut
Rok výroby 2015
 P ST