Předchozí díl | Následující díl

Pomáhejme si

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 17  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o dětech, které potřebují pomoc a o těch, kteří jim pomáhají

Dnešní vydání Pomáhejme si je zvláštní, rozlučkové. S Petrem Vackem a Jardou Švagrem jste se pravidelně vídali a pomáhali si šestnáct let. I když se teď na chvíli odmlčíme, věříme, že pomáhat si budete i nadále. A žádné strachy, loučení to nebude smutné, ale milé a příjemné. Petr si totiž jako hosta pozval Ondru Brzobohatého.

Přehrát video

O pořadu

Hlavním smyslem pořadu POMÁHEJME SI je snadnější integrace handicapovaných a zdravých dětí, posilování významu vzájemné pomoci a podpora těch z vás, kteří bojujete s nějakým handicapem. A to vše v duchu našeho motta: „Dokázal jsem to já, zvládneš to také. Nevzdávej to, my ti pomůžeme!“

Důraz je kladen zejména na to, aby bylo POMÁHEJME SI srozumitelné, kontaktní, a vůbec, jakýmsi rovnocenným partnerem, který se snaží poradit a dodat síly. Pořad je určen především vám, divákům od osmi do čtrnácti let. Skrze televizní obrazovky si s vámi povídá moderátor Petr Vacek, bez kterého si POMÁHEJME SI snad už ani nelze představit. Stejně tak jako bez Jaroslava Švagra, který celý pořad tlumočí do znakové řeči. Nedílnou součástí POMÁHEJME SI jsou i reportáže. Autorkou dekorace a také našeho „pomáhacího psa“, kterého vám dáváme za pomoc, hrdinský čin či docela obyčejnou věc, která nás potěšila, je výtvarnice Bára Dlouhá.

Není-li vám vaše okolí – ať už jde o lidi, přírodu, zvířata – lhostejné a rádi byste někomu v rámci svých možností pomohli, sledujte POMÁHEJME SI, pište nám své názory a postřehy – třeba o tom, jak pomáháte vy sami!

Diskuse diváků
 • Martina 17. 10. 2014 17:08

  Starší díly

  DobrĂ˝ den, budou do videoarchivu nahrány i starší dĂ­ly? V jednom z nich js…

 • Terka 26. 6. 2013 13:18

  ProÄŤ konec? :-(

  JĂ©... to je mi tak lĂ­to, Ĺľe uĹľ se nebude poĹ™ad vysĂ­lat... UĹľ jako malá jsem na…

 • Dana 22. 5. 2013 10:54

  Pořad vysílaný 21.5.2013 - Eliška a Olda

  Všem lidem, kteří pĹ™ipravujĂ­ tento poĹ™ad a poĹ™ady jemu podobnĂ©, patří velkĂ˝ dĂ­…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 15 minut – Rok výroby: 2013 – P  ZJ
Žánr: Pro děti a mládež | Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady