Pestrá směs pohádek a seriálů, dnes s Magdou – Anton – Bořek Stavitel – Krušnohorské pohádky – Hurvínkův rok – Byl jednou jeden život – Co se děje v trávě – Přátelé Zeleného údolí

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Nedělní návštěva v Kouzelné školce.

Hostiteli budou Magda Reifová a Tadeáš s Dorkou, dvě loutky, které nás Pohádkovou nedělí pravidelně provázejí.

Pořad je plný pohádek, seriálů a setkání se zajímavými hosty.

Dnes například uvidíte první díl seriálu Anton (Limonáda), pokračování seriálu pro nejmenší Bořek Stavitel (Rolandova želva), další z cyklu Krušnohorských pohádek (Ovčák a krásná panna), premiéru úvodního dílu seriálu Hurvínkův rok (Hurvínkovy večerníčky), také úvodní díl slavného animovaného francouzského seriálu Byl jednou jeden život (Planeta buněk), další díl seriálu Co se děje v trávě (Cvrček) a pokračování seriálu Přátelé Zeleného údolí (Déšť).

Pohádkové probuzení pro každého, ale hlavně pro děti...

Sváteční chvíle bez pohádek, to je jako dort bez šlehačky. Může být, ale není to ono! A protože neděle je časem svátečním, máte se každý týden nač těšit!

Dvouhodinové pohádkové vysílání pod příznačným názvem Pohádková neděle skrývá nejedno překvapení. Prvním jsou dvě legrační děti, Dorka a Tadeáš. Jsou sice k vidění jen mezi pohádkami, ale i tak je jich plno. A překvapit, to opravdu dovedou! Stejně jako pohádky. Že vás už nepřekvapí? Že je už skoro všechny znáte? No právě, vždyť přece pohádky nám dobře známé si s radostí i pětkrát dáme! A pozor! V každé můžete něco nového objevit, něco šikovně schovaného, chytře zasutého, potichoučku vysloveného. Sledujte je pečlivě a budete koukat!!

Klikněte pro větší obrázek A přichází úžasní kamarádi z Kouzelné školky! Jednou přichvátá do neděle Michal se svými inštrumenty a hlavou plnou nápadů. Pak přiletí po větříku fantazie kouzelná babička Libuška, aby nás polaskala, povzbudila, někdy i utěšila. Když přifrčí Magda, co je divoká, je z nás rázem banda, co je ještě divočejší! A Dáda? Bez Dády by to jednoduše nešlo, Dáda patří dětem a děti zase Dádě.

Klikněte pro větší obrázek Tak nezapomeňte. Každou neděli vám už v půl osmé pod peřinu nakukují roztodivní pohádkoví hrdinové, věrní kamarádi i zajímaví hosté. A tady na internetu je dokonce najdete kdykoli si budete přát...

Stopáž118 minut
Rok výroby 2004
 P