Pestrá směs pohádek a seriálů, dnes s Magdou – Líza – Jak vyženit z pekla štěstí – Čáryfuk – Hugo z hor

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Nedělní návštěva v Kouzelné školce. Hostiteli budou Magda Reifová a Tadeáš s Dorkou, dvě nové loutky, které přicházejí do Kouzelné školky v neděli pravidelně. Pořad je plný pohádek, seriálů a setkání se zajímavými hosty. Dnes například uvidíte další díl seriálu pro nejmenší Miffy (Co je kulaté), dva díly skvělého švédského seriálu Líza (Líza stavitelem, Něco ve zdi), hranou pohádku Jak vyženit z pekla štěstí, další díl kouzelnického seriálu Čáryfuk (Kouzelná lucerna) nebo pokračování velké večerníčkové soutěže (tentokrát se bude o přízeň dětí ucházet Hugo z hor dílem Stěhování).

Pohádkové probuzení pro každého, ale hlavně pro děti...

Sváteční chvíle bez pohádek, to je jako dort bez šlehačky. Může být, ale není to ono! A protože neděle je časem svátečním, máte se každý týden nač těšit!

Dvouhodinové pohádkové vysílání pod příznačným názvem Pohádková neděle skrývá nejedno překvapení. Prvním jsou dvě legrační děti, Dorka a Tadeáš. Jsou sice k vidění jen mezi pohádkami, ale i tak je jich plno. A překvapit, to opravdu dovedou! Stejně jako pohádky. Že vás už nepřekvapí? Že je už skoro všechny znáte? No právě, vždyť přece pohádky nám dobře známé si s radostí i pětkrát dáme! A pozor! V každé můžete něco nového objevit, něco šikovně schovaného, chytře zasutého, potichoučku vysloveného. Sledujte je pečlivě a budete koukat!!

Klikněte pro větší obrázekA přichází úžasní kamarádi z Kouzelné školky! Jednou přichvátá do neděle Michal se svými inštrumenty a hlavou plnou nápadů. Pak přiletí po větříku fantazie kouzelná babička Libuška, aby nás polaskala, povzbudila, někdy i utěšila. Když přifrčí Magda, co je divoká, je z nás rázem banda, co je ještě divočejší! A Dáda? Bez Dády by to jednoduše nešlo, Dáda patří dětem a děti zase Dádě.

Klikněte pro větší obrázekTak nezapomeňte. Každou neděli vám už v půl osmé pod peřinu nakukují roztodivní pohádkoví hrdinové, věrní kamarádi i zajímaví hosté. A tady na internetu je dokonce najdete kdykoli si budete přát...

Stopáž118 minut
Rok výroby 2003
 P