Ten, kdo ho dostal do vězení, si přál jeho smrt. Netušil však, jak silná je jeho odvaha a touha poznat pravdu. Francouzská minisérie (2002). Hrají: G. Corraface, G. Marchand, Ch. Kadyová, A. de La Boulayeová, M. Lindinger, F. E. Gendron a další. Režie Gérard Marx

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Thomas je na útěku, i když do telefonu schválně řekne, že prchá do Itálie, kapitán Le Brec tomu samozřejmě neuvěří. Dobře ví, že útěk by nebyl pro Thomase Croze řešením, protože tento muž má před sebou už jedinou možnou cestu – dokázat svou nevinu.

Thomasovi pomáhá celá rodina, jeho sestra Melanie je připravena udělat cokoliv. Po svém si pomoc vyloží i jeho šestnáctiletý synovec, jenž se tajně se svou přítelkyní vypraví do hor. Rychle se měnící počasí je zastihne na nebezpečném skalním převisu a děti bojují o život, rozhoduje každá minuta. Thomas stojí opět před volbou – riskovat svobodu nebo zachránit obě děti… Neváhá ani na vteřinu. Stejně jako neváhal zůstat do poslední chvíle se svým přítelem, který mu nesl peníze a v horách dostal srdeční záchvat.

Originální názevL' Été rouge
Stopáž101 minut
Rok výroby 2002
 ST
ŽánrSeriál