Libuše Šafránková v brilantní komedii z hotelu, v němž všechno začalo a také skončilo… (2003). Dále hrají: K. Brožová, S. Postlerová, T. Bebarová, V. Preiss, S. Skopal, R. Holub, J. Dvořák a další. Kamera V. Opletal. Scénář a režie O. Kepka

Chcete se pořádně pobavit? Tak to jste tu správně! Nenechte si ujít brilantní komedii B. Sladea v úpravě a režii režiséra Ondřeje Kepky, který do hlavních rolí obsadil herecké hvězdy. Komedie plná skvělých situací, zápletek a hlavně vybroušeného perlivého dialogu se odehrává ve značném časovém období, a to od 60. do 90. let minulého století, v levném provinčním hotelu. V něm se setkávají a protkávají osudy osmi hlavních hrdinů. Intelektuální a sarkastickou dvojici v odžitém manželském svazku si herecky vychutnají Libuše Šafránková s Viktorem Preissem. Jejich tajné milenecké protějšky, také manžele hrají Kateřina Brožová a Jiří Dvořák. Raymonda, původně hotelového poslíčka, který se vypracuje na majitele hotelu, hraje Radek Holub, bláznivou neurotickou herečku Daisy Simona Postlerová. Selfmademana a klobásového magnáta Joea ztvárnil Svatopluk Skopal, v dvojroli osudové ženy jeho života a jeho dcery uvidíte Terezu Bebarovou. Do příběhu zasáhne i náhoda, opřená o fakt, že svět je malý a všichni se jednou stejně setkáme… Vztahy, které tu byly osudově započaty, se i osudově završí, poplatné přísloví, že „stará láska nerezaví“.

Komedie byla v roce 2003 oceněna Hlavní cenou Zlatý prim za nejlepší televizní komedii na jubilejním 25. ročníku Festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu v Novém Městě nad Metují.

Napište nám