Z drzé holky vyrostla jedna z nejrespektovanějších zpěvaček. Melbourne ohromila akrobatickými kousky, přidala ženskou smyslnost i cit normální holky a řetízek svých nejznámějších písní

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

I když je dnes Pink hvězdou první velikosti, stále si lze představit, jak v pubertě pokřikovala na kluky, ale zároveň že si vodila domů zatoulané pejsky. Mimochodem lásku ke zvířatům si uchovala dodnes a neváhá se na jejich podporu vyfotit v Evině rouše. I ten drzý kukuč jí zůstal. A texty? Stále stojí pevně na svých pozicích. Daly by se charakterizovat slovy: buďte sebevědomí a mějte srdce na správném místě. No řekněte, je vůbec možné si Pink neoblíbit?

Během světového turné The True About Love, jehož záznam uvidíte, odpracovala více než 140 koncertů. Ano „odpracovala“. Její akrobatické kousky jsou dechberoucí a vlastně dnes už pověstné. Zároveň je sympatické, jak melbournskou Rod Laver arénu dokázala ztišit. Ne zkrotit, ale ztišit. To když komunikuje s velkým publikem způsobem až recitálovým. A když se při Great Escape sama doprovází na klavír, slyšeli byste spadnout špendlík. Převzaté Wicked Games – původní interpretace Chris Isaak – zase dodává nádherný nádech smyslnosti. Ze svých šesti studiových alb sází postupně všechny úspěšné hity, aby koncert vygradovala punkovou skladbou So What.

K turné The True About Love se váže jedna rekordní událost. Koncertní šňůra se v Melbourne zastavila. Pink zde nakonec odzpívala 18 koncertů v součtu pro čtvrt milionu diváků. Tím vytvořila nový rekord v návštěvě vystoupení jednoho interpreta v jednom koncertním sále. Hádejte, koho překonala? Sama sebe. Takto mimořádný zájem o lístky zaznamenala už v předchozím turné.

Alecia Beth Moore
zpěvačka

Alecia Beth Moore

* 8. 9. 1979

Pink


Originální názevPink - Live in Melbourne
Stopáž88 minut
Rok výroby 2014
 T HD
ŽánrHudba