Každá věc má svou cenu, proto se i svoboda dá koupit. Pokračování krimi thrilleru podle předlohy investigativního novináře Jaroslava Kmenty.
Režie a scénář: Jan Pachl. Hrají: Hynek Čermák, Predrag Bjelac, Filip Čapka, Vlastina Svátková a další.
Gangster Ka: Afričan

Druhý kriminální film režiséra J. Pachla podle předlohy investigativního novináře J. Kmenty Padrino Krejčíř líčí osudy zločince po jeho útěku ze země.

Po nepochopitelném útěku z vily přímo z rukou policie opouští Kraviec (H. Čermák) Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Usazuje se na Seychelských ostrovech a rozjíždí své obchody včetně uplácení a vydírání. V rukou má směnku na 60 milionů, která okamžitě může položit českého premiéra i vládu.

Česká republika tak exportuje do světa gangstera největšího formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude, kam toto individuum vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka v nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky…

Režie a scénář: Jan Pachl. Hrají: Hynek Čermák, Predrag Bjelac, Filip Čapka, Vlastina Svátková a další.

Napište nám