Celý život se skládá z jednotlivých dnů. Jak prožijete ten dnešní? Americký rodinný film s Jamesem Garnerem a Joanne Woodwardovou v hlavních rolích (1994). Dále hrají: K. Erbeová, J. Van Pattenová, E. Heckartová, P. Winfield a další. Režie John Erman

Majitel malého rámařství Ira Moran a jeho dobromyslná a energická manželka Maggie se jednoho dne narychlo vydají do vzdáleného města na pohřeb známého. I po devětadvaceti letech manželství se neustále hašteří. Bláznivé Maggiiny nápady přechází Ira jen ironickými poznámkami nebo sarkastickým pohledem. Na rozdíl od něj se výmluvná žena bez problémů sbližuje s cizími lidmi. Maggie nakonec přiměje neochotného muže, aby se na zpáteční cestě stavili za jejich bývalou snachou Fionou, která se rozešla s jejich synem Jessem a teď vychovává jejich vnučku s chlapeckým jménem Leroy. Podaří se tchyni drobnou lstí přimět snachu i vnučku, aby k nim odjeli a setkali se s Jessem?

Hlavní postavy ve filmu režiséra Johna Ermana, natočeného podle úspěšné knihy Anne Tylerové, ztvárnili James Garner (Vesmírní kovbojové, Jak jsem se protloukal) a Joanne Woodwardová (Harry a syn, Philadephia), kteří zde vytvořili nezapomenutelnou manželskou dvojici.

Napište nám