Předchozí díl | Následující díl

Děti na tahu

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 5  
Sdílet
| Poslat odkaz

Rodinná talkshow s Martinem Dejdarem, ve které děti dostávají možnost říct, co si skutečně myslí o svých rodičích, o vztahu s nimi a o všem, co ony považují za důležité

Tentokrát se v rodinné talkshow s Martinem Dejdarem podíváme do rodin známých osobností, kde děti také dostanou možnost říct, co si skutečně myslí o svých rodičích, o vztahu s nimi a o všem, co ony považují za důležité. Výpovědi dětí s jejich typickou bezprostřední upřímností předloží Martin Dejdar někdy více někdy méně překvapeným rodičům k okomentování.

Názory na společné soužití a výchovu si od svého dítěte vyslechne Lucie Benešová, Tomáš Matonoha, Michaela Jílková, Jolana Voldánová, Kateřina Neumannová, Leona Machálková, Bořek Šípek, Linda Rybová, Monika Marešová a další.

Pořad nabízí celou škálu emocí a diváci tak společně s účastníky pořadu prožijí chvíle radosti a úsměvné momenty, uvidí okamžiky lásky a dojetí, ale také zármutek a někdy i tíživé osudy jednotlivých rodin. V tomto dílu se můžete těšit na názory dětí na to, jak se rodiče oblékají, tančí a zpívají, ale budete svědky i toho, jak devítiletý Jakub vnímá odchod svého otce od rodiny nebo zda jsou slavní rodiče pro své děti vzorem.

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Vysvědčení pro rodiče

Máme tu něco pro rodiče, kteří mají odvahu podívat se pravdě do očí. Vytiskněte si formulář vysvědčení pro rodiče a dejte ho svým dětem k vyplnění. Je velmi pravděpodobné, že se dozvíte mnoho zajímavého a že se vaše vzájemné soužití může změnit k lepšímu. A když budete mít chuť, můžete nám pak na Facebook napsat, jak jste dopadli ;)

Diskuse diváků
 • Eva 30. 3. 2015 09:13

  VIP děti

  PodaĹ™enĂ˝ dĂ­l. ZejmĂ©na KateĹ™ina CĂ­saĹ™ovská nemÄ›la chybu :-) A Jakub Mareš je ve…

 • Radka 29. 3. 2015 20:02

  Děti

  dnes byly super. S dospÄ›lĂ˝ma je to horší. Linda Rybová mĹŻĹľe vykládat akorát v …

 • Tereza 23. 3. 2015 17:00

  Kája a Kristýnka

  Byli jste z tohodle poĹ™adu nejlepší dÄ›ti a hodnÄ› vám fandim. KristĂ˝no ty si ro…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 51 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST  HD
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu