Lucie 2014

Making of Megakoncert Lucie 2014

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 5  
Sdílet
| Poslat odkaz

Netradičně strukturovaný a snímaný dokument o přípravě a realizaci největšího koncertu v historii skupiny Lucie. Díky novým technologiím a kamerám přinese zajímavý pohled do zákulisí vznikající megashow, za scénu, která v dějinách české popmusic nemá obdoby. Režie V. Bělohradský

Netradiční zpracování „making of“ největšího koncertu skupiny Lucie a to z perspektivy a pohledem nejmladšího člena skupiny – bubeníka Adama Kollera. Adamovi je 23 let a vlastně poprvé dostal šanci zahrát si na jednom pódiu se skupinou LUCIE a také se svým otcem Davidem. Pochopitelně vidí věci „jinak“ než strýčkové – Michal Dvořák, Robert Kodym, P.B.CH a zcela rozdílně, než táta David. Fascinuje ho příprava více než padesátimetrové scény, která nemá v kontextu české populární hudby obdoby. Zkouší unikátní, výsuvný hydraulický mechanismus, na kterém budou jeho a otcovy bicí upevněny. Sleduje přípravu pompézní „light- show“ a prožívá náročné a komplikované zvukové zkoušky. Navíc se musí poprvé v životě vyrovnat s pořádnou porcí nezbytné popularity, která každé vystoupení skupiny LUCIE už tradičně provází. Divák tak v rámci netradičního dokumentu o přípravě jednoho z největších koncertů současnosti, získá jedinečného a přitom zasvěceného průvodce, který je navíc o celou generaci mladší než legendární čtyřka jménem LUCIE. Adamovo mládí, muzikantské kvality, pořádná porce trémy i nutnost vypořádat se s velkým úkolem, tvoří zajímavý, originální a emotivní koktejl, který běžné „making of“ výsostně povyšuje.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Ondřej 19. 5. 2015 20:38

  POZOR NA DVD LUCIE 2014 z edice Koncert

  Zvuk i obraz horší než na pirátské nahrávce z mobilu Fůůůůůůůj

 • Mates 5. 4. 2015 13:33

  DVD?? a do Blue-Ray..HD Vám nic neříká?!

  V dnešní době se DVD vydává vždy zároveň s BD diskem, doufám, že i v tomto případě to tak bude, p…

 • Zdeněk Zaoral 5. 6. 2014 03:13

  LUCIE NA 100%

  Velmi příjemné překvapení. Takový dokument z právě probíhajícího turné, který museli tvůrci dokončit doslova v pou…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 27 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Kdo je…
 Lucie
Lucie

hudební skupina