Svatbou seznamování teprve začíná! Salma Hayeková a Matthew Perry v americké romantické komedii (1997). Dále hrají: J. Tenney, C. Gomez, T. Milian a další. Režie Andy Tennant

Americká romantická komedie vypráví o milostném vztahu dvou rozdílných lidí, kteří prožívají svůj příběh lásky a manželství jakoby pozpátku. Napřed se totiž vezmou a pak s údivem zjišťují, že se vůbec neznají. Úspěšný newyorský manažer Alex stráví při služebním pobytu v Las Vegas noc s překrásnou dívkou Isabelou, v jejíchž žilách koluje mexická krev. Brzy ráno dívka zmizí, aby se za tři měsíce náhle v jeho životě opět objevila s šokující zprávou, že čeká jeho dítě. Alex zjevně není na manželství připraven. Souhlasí však, že navštíví početnou dívčinu rodinu, aby i oni jednou věděli, kdo je otcem. Cestou si s dívkou o sobě vyprávějí. Alex v příjemném hovoru zjišťuje, že Isabela pracuje jako fotografka v kasinu a touží vydat svou knihu o nevadské poušti. Je zaskočen množstvím jejích příbuzných, ale postupně přichází početné rodině, včetně přísného otce, na chuť. Vyvrcholením jeho citového zmatku i náklonnosti k cizí krásce je to, že při návratu nečekaně požádá dívku o ruku. Isabela proti svému přesvědčení přijme jeho nabídku a urychleně se za něj vdá. Po několika prvních hádkách, vyplývajících z naprosto odlišných plánů do života a představ o rodině, nevyhnutelně následuje rozchod. Oba mladí lidé si potřebují projít svou bolestnou zkušeností.

Svěží romantická komedie na oblíbené téma „lásky naruby“ je postavena na hereckých protagonistech, tedy na krásné Salmě Hayekové a na Matthew Perrym, známém z TV seriálu Přátelé.

V roli Alexova tatínka vystupuje hercův skutečný otec John Bennet Perry.

Napište nám