29 minut
Lvíčata

4. březen

Obsah dílu

Dnes se podíváme na olympiádu ve městě andělů, na tréninku bude rychlobruslit v shorttracku a na závod v plavání vyrazíme do Litoměřic. I dnes máme připravené sportovní hrdiny nebo soutěž o cenu Lvíčat.

Stopáž29 minut
Další díl
11. březen

Přehled dílů

378 dostupných
Stopáž28 minut

3. červen

Dnes se v rubrice Jak to bylo, podíváme na automobilový závod mezi kontinenty, na tréninku bude Leonka s moderními gymnastkami a na závodě zjistíme, kdo je nejrychlejší ve šplhu. Připravte se i na dalšího sportovního hrdinu nebo soutěž o cenu Lvíčat.

3. 6. 2023 na ČT :D
Stopáž28 minut

27. květen

Dnes Vám přiblížíme cestu žen na olympijské hry, na tréninku si zajezdíme v divoké vodě a na závodech budeme svědky krásných mažoretkových sestav. Přijdou i sportovní hrdinové nebo mladí šampioni.

27. 5. 2023 na ČT :D
Stopáž29 minut

20. květen

Dnes se dozvíme něco o dopingu, trénovat budeme na oválu pro dráhovou cyklistiku a navštívíme závod sidekár. Těšte se i na dalšího sportovního hrdinu nebo mladého šampiona.

20. 5. 2023 na ČT :D
Stopáž29 minut

13. květen

Dnes společně oslavíme výročí Formule 1, na tréninku zvládneme umění taekwondo a na závod vyrazíme za sportovní gymnastikou. Připravte se i na sportovního hrdinu nebo soutěž o cenu.

13. 5. 2023 na ČT :D
Stopáž28 minut

6. květen

Dnes se v rubrice Jak to bylo, podíváme na vývoj kol, na tréninku budeme šermovat a vyrazíme na zápas v basketbalu. Těšte se i na sportovního hrdinu nebo soutěž o cenu Lvíčat.

6. 5. 2023 na ČT :D
Stopáž29 minut

29. duben

Dnes se podíváme do historie České televize na sportovní pořady, na trénink vyrazíme do Karlových Varů pod vodu a závodit budeme v cheerleadingu. Se sportovním hrdinou navštívíme Slovinsko a představíme Vám dalšího mladého šampiona.

29. 4. 2023 na ČT :D

Napište nám