Lvíčata

28. listopad 2020

Obsah dílu

Dnes se ve Lvíčatech vydáme do historie jednoho z nejznámějších motoristických klání, freestyle fotbalista Honza Weber nás naučí další fotbalové dovednosti, na tréninku si zajezdíme na kolech a samozřejmě nebude chybět soutěž o cenu a tělocvikářka Věrka.

Stopáž29 minut
Další díl
5. prosinec 2020

Přehled dílů

369 dostupných
Stopáž29 minut

1. duben

Dnes v rubrice Jak to bylo, zjistíme, odkud se vzal sport. Na tréninku budeme kopat míčem přes síť a na závod ve snowboardingovém slopestylu se vydáme do Červené Vody. Ani dnes samozřejmě nebude chybět sportovní hrdina nebo mladý šampion.

1. 4. 2023 na ČT :D
Stopáž29 minut

25. březen

Dnes se v rubrice Jak to bylo, podíváme na lyžování v létě, trénovat budeme florbal a na závodě budeme svědky krásných jízd na kole. I dnes máme připraveného sportovního hrdinu nebo mladého šampiona.

25. 3. 2023 na ČT :D
Stopáž29 minut

18. březen

Dnes se v rubrice Jak to bylo, podíváme na počátky kolečkových bruslí, na tréninku si zadriblujeme s basketbalovým míčem a závodit budeme na lyžích a s buzolou. I dnes se těšte na sportovní hrdiny a soutěž o cenu Lvíčat.

18. 3. 2023 na ČT :D
Stopáž29 minut

11. březen

Dnes se v rubrice Jak to bylo, ohlédneme za jedním z nejlepších plavců všech dob, trénovat budeme na speciálních trialových kolech bez sedátka a na závodě budeme tančit v rytmu hudby. I dnes je připravený sportovní hrdina a mladý šampion.

11. 3. 2023 na ČT :D
Stopáž29 minut

4. březen

Dnes se podíváme na olympiádu ve městě andělů, na tréninku bude rychlobruslit v shorttracku a na závod v plavání vyrazíme do Litoměřic. I dnes máme připravené sportovní hrdiny nebo soutěž o cenu Lvíčat.

4. 3. 2023 na ČT :D
Stopáž29 minut

25. únor

Dnes si v rubrice Jak to bylo, připomeneme jedinečný příběh legendárního Eddiho Eagena, na trénink v aerobiku vyrazíme s Leonkou a na závodě ve skoku na lyžích budeme létat. Představíme si další sportovní hrdiny a mladého šampiona.

25. 2. 2023 na ČT :D

Napište nám