28 minut
Lvíčata

1. října 2016

Obsah dílu

Dnes si přiblížíme úchvatnou kariéru významného pilota F1. Na tréninku letního biatlonu zjistíme na čem se jezdí a na závod se vydáme s rychlostní kanoistikou. Pokud přemýšlíte, co je ve florbalovém míčku, tak vám pan profesor vše objasní.

Stopáž28 minut
Další díl
8. října 2016

Přehled dílů

418 dostupných
Stopáž28 minut

22. června

Dnes se v rubrice Jak to bylo, podíváme do Paříže. Na tréninku objevíme tajemství vodních záchranářů a na závodech pojedeme rychle na in-linových kolečkách.
Připravte se i na dalšího sportovního hrdinu nebo mladého šampiona Lvíčat.

22. 6. 2024 na ČT :D
Stopáž29 minut

15. června

Dnes si v rubrice Jak to bylo, připomeneme legendární automobilový závod 24 hodin LeMans, na tréninku bude možná Leonka létat na lyžích a na závod v BMX se vydáme do Prahy. Společně si užijeme i sportovní hrdiny nebo soutěž o cenu Lvíčat.

15. 6. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

8. června

Dnes v rubrice Jak to bylo, zjistíme, kde vzniknul plážový volejbal, na tréninku budeme pouštět curlingový kámen a na závodech se opřeme do pedálů horských kol. Samozřejmě nezapomeneme na další sportovní hrdiny nebo mladého šampiona.

8. 6. 2024 na ČT :D
Stopáž29 minut

1. června

V dnešní rubrice Jak na to se vydáme za dětskými sportovními talenty, na tréninku si zahrajeme ragby a závodit budeme na ploché dráze na motorkách. Představíme si další sportovní hrdiny nebo soutěž o cenu Lvíčat.

1. 6. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

25. května

Dnešní rubrika Jak to bylo, bude mimo jiné věnována i našemu atletovi Janovi Železnému, na tréninku budeme házet s pompony a závod strávíme na vodě. Připravený je i další sportovní hrdina nebo mladý šampion Lvíčat.

25. 5. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

18. května

Dnes si v rubrice Jak to bylo, budeme hrát se zvířaty, na tréninku si vyzkoušíme pořádný odpal v baseballu a závodit budeme s vůní oktanu na motokárách. Těšte se na dalšího sportovního hrdinu nebo soutěž o cenu Lvíčat.

18. 5. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

11. května

Dnes se v rubrice Jak na to vydáme do historie nejednoho slavného hokejového zápasu, na tréninku si zahrajeme nohejbal a na závodech se trochu namočíme při plavání. Těšte se na sportovního hrdinu a soutěž o cenu Lvíčat.

11. 5. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

4. května

Dnes se těšte na rubriku Jak to bylo, ve které se podíváme na pražský maraton. Na tréninku se budeme cítit jako v cirkusu a na závod vyrazíme za cheerleaders. Připravený je i další sportovní hrdina nebo mladý šampion.

4. 5. 2024 na ČT :D
Stopáž29 minut

27. dubna

Dnes v rubrice Jak to bylo, uvidíte počátky motocyklových závodů, trénovat budeme americký fotbal a na závodě uvidíme, co všechno zvládnou akvabely pod hladinou vody. Ukážeme dalšího sportovního hrdinu nebo mladého šampiona Lvíčat.

27. 4. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

20. dubna

Dnes si v rubrice Jak to bylo, připomeneme některé kuriózní okamžiky z atletiky, na tréninku budeme skákat do vody z věže a závodit uvidíme zápasníky. Skvělé výkony uvidíme také od dalšího sportovního hrdiny, nebo mladého šampiona.

20. 4. 2024 na ČT :D

Napište nám