Lvíčata

MTBO

29 minut

Přehled dílů

339 dostupných
Stopáž28 minut

14. květen

Dnes se těšte na rubriku, Jak to bylo, volejbalové dovednosti si zdokonalíme s reprezentantkou Pavlínou Šimáňovou a vyrazíme na zápas v házené. Přidají se i sportovní hrdina nebo mladý šampion.

Premiéra sobota 14. 5. 2022 na ČT :D
Stopáž29 minut

7. květen

Dnes se v rubrice Jak To Bylo podíváme na počátky ženské cyklistiky, ve Škole sportu se naučíme další volejbalové dovednosti s reprezentantkou Pavlínou Šimáňovou a na závodě budou krásné akvabely. Jako vždy se těšte na sportovního hrdinu a soutěž o cenu Lvíčat.

Premiéra sobota 7. 5. 2022 na ČT :D
Stopáž28 minut

30. duben

Dnes si v rubrice Jak To Bylo připomeneme pár vtipných sportovních okamžiků. Školou sportu nás provede volejbalová reprezentantka Pavlína Šimáňová a závodit budeme v plavání. Připraveni jsou i sportovní hrdinové nebo mladý šampion.

Premiéra sobota 30. 4. 2022 na ČT :D
Stopáž28 minut

23. duben

Dnes se společně vydáme do slavné české fotbalové historie, ve škole sportu budeme běhat s olympijským vítězem Davidem Svobodou a na závod vyrazíme za Aerobikem. Samozřejmě se můžete těšit na sportovního hrdinu nebo mladého šampiona.

Premiéra sobota 23. 4. 2022 na ČT :D
Stopáž28 minut

16. duben

Dnes se podíváme na rychlobruslení, olympijský vítěz David Svoboda nás provede Školou sportu a závodit budeme na skikrosové trati. Přidáme parkurového běžce a samozřejmě i soutěž o cenu Lvíčat.

Premiéra sobota 16. 4. 2022 na ČT :D
Stopáž29 minut

9. duben

Dnes uvidíme Olympijské příběhy bez vítězství, ve škole sportu se naučíme základy moderního pětiboje s Davidem Svobodou a o medaile budeme běhat na lyžích. Představíme si dalšího sportovního hrdinu a budeme i soutěžit o cenu Lvíčat.

Premiéra sobota 9. 4. 2022 na ČT :D

Napište nám