29 minut
Lvíčata

Sportovní střelba

Obsah dílu

Stopáž28 minut
Další díl
Badminton

Přehled dílů

418 dostupných
Stopáž28 minut

22. června

Dnes se v rubrice Jak to bylo, podíváme do Paříže. Na tréninku objevíme tajemství vodních záchranářů a na závodech pojedeme rychle na in-linových kolečkách.
Připravte se i na dalšího sportovního hrdinu nebo mladého šampiona Lvíčat.

22. 6. 2024 na ČT :D
Stopáž29 minut

15. června

Dnes si v rubrice Jak to bylo, připomeneme legendární automobilový závod 24 hodin LeMans, na tréninku bude možná Leonka létat na lyžích a na závod v BMX se vydáme do Prahy. Společně si užijeme i sportovní hrdiny nebo soutěž o cenu Lvíčat.

15. 6. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

8. června

Dnes v rubrice Jak to bylo, zjistíme, kde vzniknul plážový volejbal, na tréninku budeme pouštět curlingový kámen a na závodech se opřeme do pedálů horských kol. Samozřejmě nezapomeneme na další sportovní hrdiny nebo mladého šampiona.

8. 6. 2024 na ČT :D
Stopáž29 minut

1. června

V dnešní rubrice Jak na to se vydáme za dětskými sportovními talenty, na tréninku si zahrajeme ragby a závodit budeme na ploché dráze na motorkách. Představíme si další sportovní hrdiny nebo soutěž o cenu Lvíčat.

1. 6. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

25. května

Dnešní rubrika Jak to bylo, bude mimo jiné věnována i našemu atletovi Janovi Železnému, na tréninku budeme házet s pompony a závod strávíme na vodě. Připravený je i další sportovní hrdina nebo mladý šampion Lvíčat.

25. 5. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

18. května

Dnes si v rubrice Jak to bylo, budeme hrát se zvířaty, na tréninku si vyzkoušíme pořádný odpal v baseballu a závodit budeme s vůní oktanu na motokárách. Těšte se na dalšího sportovního hrdinu nebo soutěž o cenu Lvíčat.

18. 5. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

11. května

Dnes se v rubrice Jak na to vydáme do historie nejednoho slavného hokejového zápasu, na tréninku si zahrajeme nohejbal a na závodech se trochu namočíme při plavání. Těšte se na sportovního hrdinu a soutěž o cenu Lvíčat.

11. 5. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

4. května

Dnes se těšte na rubriku Jak to bylo, ve které se podíváme na pražský maraton. Na tréninku se budeme cítit jako v cirkusu a na závod vyrazíme za cheerleaders. Připravený je i další sportovní hrdina nebo mladý šampion.

4. 5. 2024 na ČT :D
Stopáž29 minut

27. dubna

Dnes v rubrice Jak to bylo, uvidíte počátky motocyklových závodů, trénovat budeme americký fotbal a na závodě uvidíme, co všechno zvládnou akvabely pod hladinou vody. Ukážeme dalšího sportovního hrdinu nebo mladého šampiona Lvíčat.

27. 4. 2024 na ČT :D
Stopáž28 minut

20. dubna

Dnes si v rubrice Jak to bylo, připomeneme některé kuriózní okamžiky z atletiky, na tréninku budeme skákat do vody z věže a závodit uvidíme zápasníky. Skvělé výkony uvidíme také od dalšího sportovního hrdiny, nebo mladého šampiona.

20. 4. 2024 na ČT :D

Napište nám