Tečka páteční noci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Marek Hlavica uvádí kontaktní pořad pro všechny, kteří se rozhodli zůstat v pátek doma (2014). Účinkují: J. Nohavica, duo Kieslowski, Z. Holušová, I. Vašut, R. Korená, J. Turek, B. Obozněnková a další zajímaví nejen hudební hosté. Režie R. Motyčka

V ostravském televizním studiu otevře moderátor Marek Hlavica i tentokrát bar, který jakoby z oka vypadl těm ze Stodolní ulice. Společně s barmankou Bárou Obozněnkovou přivítají písničkáře Jaromíra Nohavicu a nezávislý akustický pop v podání Republic of Two. Účast k diskuzi pak přijali hosté, kteří stojí za nejzajímavějšími letními festivaly u nás: Zlata Holušová představí program letošních Colours of Ostrava, předsedkyně Asociace českých filmových klubů Radana Korená pozve diváky do filmového ráje Letní filmové školy v Uherském Hradišti a na mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná bude lákat jeho ředitel Jiří Turek. Páteční noc proto rozhodně zakončete s naší Tečkou. Bude to jízda!

Přehrát video

Více na portálu ČT24

  • Tečku páteční noci navštíví Jaromír Nohavica a Zlata Holušová

    23. 6. 2014

    Ostrava - První sezóna vysílání Tečky páteční noci se blíží ke svému konci, ostravské studio proto navštíví místní osobnosti – písničkář Jaromír Nohavica a Zlata Holušová, ředitelka festivalu Colours of Ostrava. Přijde také skupina Kieslowski a pořadatelé festivalů Letní filmová škola v Uherském Hradišti, Letní Letná a soutěže Boom Cup.

Stopáž: 121 minut – Rok výroby: 2014 – ST  HD
Žánr: Hudba
Tento díl ve vysílání

Nastavit připomenutíPřidat do Osobního programuČT art – pátek 31. 7. 2020 po půlnoci – 03:20

Nejbližší díly ve vysílání

pátek 7. 8. 2020 po půlnoci

Vložte kočku
Mutanti hledají východisko
Handa Gote
Kyklos Galaktikos

pátek 14. 8. 2020 po půlnoci

Živě z Colours of Ostrava

pátek 21. 8. 2020 po půlnoci

Odkaz Leoše Janáčka:
Láska opravdivá
Jebo
Boris Klepal
Tereza Merklová Kyzlinková
Ivan Palacký
Opera diversa
Vladimír Kiseljov