Tečka páteční noci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1  
Sdílet
| Poslat odkaz

Marek Hlavica uvádí kontaktní pořad pro všechny, kteří se rozhodli zůstat v pátek doma (2014). Účinkují: Adrian T. Bell, A. Mišík, B. Obozněnková, filmový režisér P. Václav, ředitel Národního divadla moravskoslezského J. Nekvasil a další zajímaví hosté. Režie M. Petrov

V ostravském televizním studiu otevře moderátor Marek Hlavica i tentokrát bar, který jakoby z oka vypadl těm ze Stodolní ulice. Společně s barmankou Bárou Obozněnkovou přivítají hudební projekt Adriana T. Bella a hrát bude rovněž ze své první sólové desky Adam Mišík se skupinou. Pozvání k diskuzi pak přijal režisér Petr Václav, jehož nový snímek Cesta ven byl letos jako jediný český film vybrán do oficiálního programu festivalu v Cannes, a o svých pro změnu divadelních zážitcích bude hovořit také současný ředitel Národního divadla moravskoslezského Jiří Nekvasil. Páteční noc proto rozhodně zakončete s naší Tečkou. Bude to jízda!

Přehrát video

Více na portálu ČT24

  • Tečka páteční noci a míchání žánrů i kultur

    26. 5. 2014

    Desáté živé vysílání Tečky páteční noci ze studia v Ostravě se ponese v duchu prolínání generací, žánrů i kultur. Do studia přijde Adam Mišík, Adrian T. Bell z kapely The Prostitutes, delegace zástupců filmu Cesta ven a Jiří Nekvasil, ředitel Národního divadla moravskoslezského.

Stopáž: 120 minut – Rok výroby: 2014 – ST  HD
Žánr: Hudba
Nejbližší díly ve vysílání

pátek 29. 11. po půlnoci

Květy
Kalle
Havárna

pátek 6. 12. po půlnoci

Adrian T. Bell
Adam Mišík
Petr Václav
Jiří Nekvasil

pátek 13. 12. po půlnoci

Tvrdý/Havelka
Debbi Love
Dužan Duong
MFDF Jihlava