O zdraví a o léčbě nemocí v inspirativní talk show MUDr. Kateřiny Cajthamlové. Režie D. Sís

Pořad bylo možné přehrát do 22. 1. 2017
Video není k dispozici

Metabolismus neboli látková přeměna, zahrnuje chemické reakce probíhající v buňkách našeho těla, díky kterým získáváme energii z potravy a které vedou k sestavení základních stavebních složek našeho těla. Patříte také ke skupině lidí, kteří svou váhu či špatnou tělesnou kondici připisují právě pomalému či dokonce geneticky vrozenému metabolismu, se kterým zkrátka nelze nic dělat? Jedná se pouze o výmluvu nebo je to fakt? Do jaké míry může metabolismus za vaši nadváhu? Kdy je na vině špatný životní styl plný nezdravého stravování, nedostatku pohybu či stresu?

V tomto díle si společně představíme, jak nastartovat váš metabolismus a zároveň si vyvrátit ty největší mýty, které okolo něj panují. Dále odkryjeme orgán, který má na svědomí naše povadající pozadí, paže a vrásky kolem očí, poradíme jak zatočit s akné a zaručené tipy pro krásu.

Chat

výživový specialista a kouč

Ing. Petr Havlíček

Chcete se o metabolismu dozvědět více? Ing. Petr Havlíček, host úvodního dílu nové řady, bude ihned po vysílání odpovídat na vaše otázky. Zeptejte se již nyní! Zároveň se omlouváme za mimořádnou změnu hosta, ale avizovaná Kateřina Cajthamlová se chatu bohužel nemůže zúčastnit. Průvodkyně pořadem na vaše otázky odpoví v náhradním termínu.

Ve středu 4. ledna 2017


Stopáž52 minut
Rok výroby 2016
 P ST AD HD