Leo, Annie, June a Quincy letí raketou vstříc dobrodružství – tentokrát s obrazem Gustava Klimta a hudbou Antonína Dvořáka. Americký animovaný cyklus

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Parta čtyř zvídavých dětí vám ukáže, že dobrodružství se dá najít úplně vždycky a úplně všude. A když se k tomu připočte ještě fakt, že mají kouzelnou raketu, která je donese právě tam, kam zrovna potřebují, je každému jasné, že to bude pořádná jízda!

Malí Einsteinové

Všemu velí nejstarší Leo – neohrožený, šikovný a prakticky založený pilot rakety. K ruce je mu jeho mladší sestřička Annie, která moc ráda zpívá, a jejich kamarádi – nadšená baletka June a muzikant Quincy.

Každý den se parta pouští do neuvěřitelných dobrodružství, zpravidla pro to, že někdo či něco potřebuje zachránit. Působištěm dětí je celý svět, ba celý vesmír, a každý případ nějak souvisí s hudbou a výtvarným uměním. Děti se tak mohou seznámit s díly nejslavnějších světových skladatelů od Mozarta přes Dvořáka až po Bizeta a zároveň s legendami světových galerií, mezi nimiž nechybí Klimt, Gaugin, Rousseau, Da Vinci nebo Warhol.

Originální názevDisney's Little Einsteins
Stopáž23 minut
Rok výroby 2009
 ST 4:3