Originální recept, jak se zbavit přebytečných zaměstnanců. Italská komedie.
Hrají: M. Nichetti, M. de Medeirosová, J. Rochefort, P. Gálvezová, M. Aguileraová a další. Režie Maurizio Nichetti V italském a španělském znění s titulky

Inženýr Alberto Colombo je nervózní, ušlápnutý zaměstnanec blíže nespecifikované velké společnosti, která se ke svým zaměstnancům nechová zrovna dvakrát citlivě. Ač jsou všichni, včetně vedoucího, Italové, nutí je v práci mluvit pouze anglicky, vyžaduje přísnou kázeň a poslušnost a v pravidelných intervalech snižuje stavy velmi neotřelým způsobem. Posílá své lidi do chudé země kdesi v Jižní Americe, kde mají nešťastníci najít fiktivní zdroj ropy. Je to ale jen záminka, jak se vyhnout vyplacení odstupného. Tento osud potká i Colomba. V malém městě, kde je cíl jeho cesty, ho však čeká velké překvapení. Krajina je sice naprosto vyprahlá, po ropě ani památky, zato krásné obyvatelky městečka, ze kterého dávno odešli všichni muži, jsou z nového návštěvníka přímo u vytržení. Colombo, ač spořádaně ženat, se tak dostává rázem do pořádného maléru.

Bláznivá, lehce absurdní komedie z roku 2001 je dalším dílem známého italského komika Maurizia Nichettiho, který se kromě spolupráce na scénáři opět ujal režie i hlavní role.

Hrají: M. Nichetti, M. de Medeirosová, J. Rochefort, P. Gálvezová, M. Aguileraová a další. Režie Maurizio Nichetti

V italském a španělském znění s titulky

Napište nám