Čtyři ženy, jejich sny o lásce, životě a kariéře uprostřed jedné kanceláře. Americká komedie.
Hrají: L. Kudrowová, T. Colletteová, P. Poseyová, A. Ubachová, H. FitzGeraldová, S. DeSantis a další. Režie Jill Sprecherová.

Poněkud plachá Iris Chapmanová po školním studiu začíná svoji kariéru u firmy Global Credit Association jako sekretářka. Většinu dne přitom tráví v blízkosti dívek Margaret, Pauly a Jane, které plní podobné pracovní úkoly. Jejich osobní ambice ovšem často sráží nezáživná činnost, proto se snaží naplnit většinu času drobnými vzpourami, pletichami a ženskými sny...

Komediálně laděný příběh natočila režisérka Jill Sprecherová, která rovněž napsala scénář společně se sestrou Karen. Osobitý svět současných zaměstnaných žen postihly s citem a velmi výstižně, našly pro něj také jemný a lehce ironizující tón. Úlohu křehké Iris ztvárnila Toni Colletteová (Emma, Šestý smysl, Jak na věc). Rozmarnou Paulu představuje Lisa Kudrowová, kterou proslavila hlavně role Phoebe v seriálu Přátelé, mohli jsme ji vidět také v snímcích Opačné pohlaví a Přeber si to. Další ženské hlavní postavy hrají Parker Poseyová (Basquiat, Vřískot 3, Láska přes internet) a Alanna Ubachová (Haló, tady Denisa, Pravá blondýnka).

Napište nám