Nenajdete na nebi tři stejné hvězdy, na zemi tři stejné kameny, mezi čaroději tři stejné bytosti. Ivana Christová v roli krásné čarodějnice. Slovenská pohádka.
Dále hrají: N. Kotršová, I. Gogál, M. Michalcová a další. Režie Olga Keleová

Slovenská pohádka líčí příběh čarodějnice Harex, která se zamiluje do krále lidí Gregora. To se vůbec nelíbí jinému čaroději Hobrixovi. Dělá všechno proto, aby králi ublížil a lásku překazil. Harex toho nedbá a provdá se za krále. Když se jednoho dne manželům narodí dcerka Alex, král musí odjet na dalekou výpravu. Na cestě se potká s čarodějem Hobrixem, utká se s ním v souboji a umírá. Jeho žena Harex mu nemůže svými kouzly pomoci a sama zanedlouho umírá. Ale je tady Alex, která se ve svých osmnácti letech dozvídá, co se jejím rodičům stalo. S pomocí hodné čarodějnice Habry se zlému Hobrixovi pomstí…

Nenajdete na nebi tři stejné hvězdy, na zemi tři stejné kameny, ani mezi čaroději tři stejné bytosti. A tak moc, pryštící z čarodějných stromů, předurčila moudrou Habru, panovačného Hobrixe a něžnou Harex k tomu, aby pomáhali lidem v zemi krále Gregora. Ale co se stane s touto zemí, když mysl čarodějů ovládají lidské city? Co se stane s lidmi, když jsou odkázáni sami na sebe? S čarodějnou mocí, tajemstvím opředeným osudem princezny Alexandry i rozmarností princezny Liliany, lidskou slabostí, ale i sílou lásky, se můžete setkat v pohádce, která vznikla v překrásných prostorách Bojnického a Smolenického zámku a v chladných zdech hradu Červený Kameň.

V roli krásné a hodné Harex uvidíme Ivanu Christovou – Miss Československo 1989.

Dále hrají: N. Kotršová, I. Gogál, M. Michalcová a další. Režie Olga Keleová

Napište nám