Archiv chatů:

Ondřej Bank s Evou Krejčířovou a Jana Plodková s Michalem Padevětem, dvě dvojice, které bojovaly do posledního dechu a dostaly se až do finále StarDance. Chcete-li se jich na něco zeptat, směle do toho. Stříbrná a bronzová dvojice bude odpovídat v úterý na videochatu.

V úterý 13. prosince 2016


vítězové StarDance VIII

Zdeněk Piškula a Veronika Lálová

Zdeněk Piškula a Veronika Lálová se stali osmými králi tanečního parketu, vítězi letošní StarDance. V pondělí je přivítáme na videochatu, kde budou zodpovídat vaše zvídavé dotazy. Už teď se na ně těší!

V pondělí 12. prosince 2016


soutěžící StarDance VIII

Roman Zach a Andrea Třeštiková

Roman Zach a Andrea Třeštiková se v sobotu rozloučili s letošní StarDance. Nyní máte možnost zeptat se jich na vše, co vás zajímá. Odpovídat budou v pondělí na videochatu.

V pondělí 5. prosince 2016


soutěžící StarDance VIII

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová

Po sobotním kole se s letošní StarDance loučí Emanuele Ridi společně s Lucií Hunčárovou. Na vaše otázky vám odpoví v našem pondělním videochatu.

V pondělí 28. listopadu 2016


soutěžící StarDance VIII

Anna K a Marek Hrstka

Anna K a Marek Hrstka po sobotním vyřazování opustili řady soutěžících v letošní StarDance. Už teď se dvojice těší na vaše dotazy, které bude zodpovídat na pondělním videochatu.

V pondělí 14. listopadu 2016


soutěžící StarDance VIII

Kristýna Leichtová a Václav Masaryk

Letošní StarDance v sobotu skončila pro Kristýnou Leichtová a Václava Masaryka. Položte jim svou otázku! Odpoví vám během pondělního videochatu.

V pondělí 7. listopadu 2016


soutěžící StarDance VIII

Olga Šípková a Marek Dědík

Do dalšího kola StarDance už se s námi nepodívají Olga Šípková a Marek Dědík. Setkají se však s vámi v pondělí, kdy budou hosty našeho videochatu.

V pondělí 31. října 2016


soutěžící StarDance VIII

Ladislav Vízek a Eva Krejčířová

Hlasy na postup do dalšího kola StarDance tentokrát nestačily Ladislavu Vízkovi, který tančil spolu s Evou Krejčířovou. Na vaše dotazy vám budou odpovídat v našem pondělním videochatu.

V pondělí 24. října 2016


soutěžící StarDance VIII

Miluše Bittnerová a Michal Necpál

Sobotní kolo StarDance bylo poslední pro Miluši Bittnerovou a jejího tanečního partnera Michala Necpála. Už teď se na vás těší na našem pondělním videochatu.

V pondělí 17. října 2016