Má pouhých 24 hodin na to, aby se oženil a získal milionové dědictví. Renée Zellwegerová a Chris O’Donnell v hlavních rolích americké romantické komedie.
Dále hrají: H. Holbrook, P. Ustinov, B. Shieldsová, A. Lange, J. Cromwell, E. Asner a S. Edwardsová. Režie Gary Sinyor

Jimmie Shannon je svobodný mládenec, který pracuje v dědečkově firmě, užívá si života a někdy uvažuje o tom, že by se mohl také oženit. Najednou má pocit, že sympatická Anne, s kterou se zná asi rok, je ta pravá. Bohužel v milostných vyznáních a žádostech o ruku Jimmie není sběhlý. Romantický večer v luxusní restauraci se díky jeho neschopnosti rázem změní v dokonalou prohru. Uražená Anne se rozhodne, že z města raději odletí, aby zapomněla na Jimmyho. Toho v zápětí zaskočí smutná zpráva o smrti jeho bohatého dědečka. Ten sice byl podivín, ale nestálost vnuka mu vždycky lezla krkem. Proto odkáže Jimmiemu 120 milionů dolarů, jež může získat jen pokud splní tři podmínky: má se oženit do doby než završí 30 let, musí zůstat nejméně deset let ženatý a během prvních pěti let zplodit potomka. Největší problém je v tom, že Jimmiemu nezbývá moc času, aby si našel nevěstu, protože narozeniny má již zítra…

Bláznivá romantická komedie, kterou natočil režisér Gary Sinyor, je remakem slavného němého filmu Bustera Keatona Když se Frigo ženil. Největší pozornost v hereckém obsazení si pochopitelně zaslouží hlavní dvojice: Chris O’Donnell (Batman navždy, Batman a Robin, Dědictví tety Cookie) jako Jimmy Shannon a Renée Zellwegerová (Já, mé druhé já a Irena, Sestřička Betty, Deník Bridget Jonesové, Chicago) v úloze Anne. Roli podivínského dědečka ztvárnil legendární britský herec a režisér Peter Ustinov (Smrt na Nilu, Zlo pod sluncem Schůzka se smrtí).

Dále hrají: H. Holbrook, P. Ustinov, B. Shieldsová, A. Lange, J. Cromwell, E. Asner a S. Edwardsová. Režie Gary Sinyor

Napište nám