Záznam přenosu slavnostního vyhlášení E. ON Energy Globe Award ČR

Ekologický Oskar - E.ON Energy Globe Award ČR 2012 je jedním z nejuznávanějších ocenění v oblasti životního prostředí. Vyznamenává energeticky úsporné projekty tzn. projekty, které šetří energii, přírodu a přispívají ochraně životního prostředí.

Soutěž má v České republice sedm soutěžních kategorií: Země, Oheň, Voda, Vzduch, Mládež, Obec a Kutil. Přihlásit se do ní může opravdu každý a zcela zdarma. Nejlepší projekty v jednotlivých kategoriích získávají prestižní ocenění a také možnost účastnit se světového finále soutěže zaměřené na úspory energie a ochrany životního prostředí.

O velkém zájmu o českou část prestižní mezinárodní soutěže svědčí i minulý ročník, do kterého se přihlásilo celkem 221 projektů, ze kterých odborná porota vybírala tři finalisty v každé kategorii. Mezi vítězi se tak objevily nejen úsporné projekty velkých společností, ale i zajímavé a inovativní projekty kutilů a mládeže.

Celý večer moderuje Tereza Kostková a vy záznam této výjimečné události dnes uvidíte. Účinkují: E. Farna, O. Brzobohatý, A. Háma, M. Absolonová, S. Pogodová a další.

Napište nám